Advertising
Advertising
Cu maşina în Dunăre. De ce s-a sinucis o tânără din Dolj

Cu maşina în Dunăre. De ce s-a sinucis o tânără din Dolj
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 aug. 2018, 17:58
O tânără în vârstă de 35 de ani, din Ciupercenii Noi, județul Dolj, s-a sinucis, miercuri după-amiază, aruncându-se cu mașina în Dunăre.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 16:58Negocieri contracronometru la Cotroceni. Președintele Nicușor Dan presează partidele cu desemnarea premierului
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























