Sport· 1 min citire

Situaţie incredibilă la Steaua - Manchester City! Fanii dinamovişti, în centrul atenţiei!

Situaţie incredibilă la Steaua - Manchester City! Fanii dinamovişti, în centrul atenţiei!

Situaţie incredibilă la Steaua - Manchester City! Fanii dinamovişti, în centrul atenţiei!

Publicat16 aug. 2016, 23:20
Actualizat16 aug. 2016, 23:40
SursăNews.ro

Fanii stelişti au primit veste de la suporterii dinamovişti, iar la tribuna a doua a Arenei Naţionale a apărut scris mesajul: "Doar Dinamo Bucureşti", la meciul cu Manchester City, din play-off-ul Ligii Campionilor.

Fanii stelişti au primit veste pe care le-au îmbrăcat, şi astfel s-a format coregrafia: "Doar Dinamo Bucureşti".

În minutul 10, fanii stelişti au fost rugaţi de crainicul stadionului să dea jos vestele primite. Din păcate pentru stelişti, imaginile au devenit virale instant, fiind preluate de toată presa internaţională.

Meciul Steaua - Manchester City are loc în această seară, pe Arena Naţională.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Sport