Advertising
Advertising
Play-off-ul Ligii Campionilor. Manchester City - Steaua 1-0. "Cetăţenii" s-au calificat în grupe

Play-off-ul Ligii Campionilor. Manchester City - Steaua 1-0. "Cetăţenii" s-au calificat în grupe
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 aug. 2016, 08:03
Echipa Steaua a fost învinsă, miercuri, cu scorul de 1-0 (0-0), de formaţia Manchester City, în manşa secundă a play-off-ului Ligii Campionilor, iar cu scorul general de 6-0 a fost eliminată din competiţie. Însă Steaua va continua în grupele Ligii Europa, urmând să-şi afle adversarele vineri.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























