Advertising
Advertising
Primul SEMN dat de MICHAEL SCHUMACHER după O LUNĂ DE COMĂ

Primul SEMN dat de MICHAEL SCHUMACHER după O LUNĂ DE COMĂ
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 ian. 2014, 14:10
Actualizat31 ian. 2014, 11:28
MICHAEL SCHUMACHER. medicii de la spitalul din Grenoble au inceput procedura prin care sa-l trezeasca din coma indusa pe MICHAEL SCHUMACHER, iar raspunsul a fost unul pozitiv. MICHAEL SCHUMACHER a dat un prim semn dupa o luna petrecuta in coma indusa.
Citește și
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
- 10:49Messi devine cel mai bun marcator din istoria Cupei Mondiale. Recordul lui Klose, doborât
- 10:34Julian Alvarez vrea să plece de la Atletico Madrid. Clubul care l-a ofertat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























