Advertising
Advertising
Becali despre meciul Stelei cu Manchester City: "Vreau echipe din Italia în grupele Europa League"

Becali despre meciul Stelei cu Manchester City: "Vreau echipe din Italia în grupele Europa League"
Scris deRealitatea.NET
Publicat25 aug. 2016, 08:08
Actualizat25 aug. 2016, 09:56
SursăNews.ro
Finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, miercuri seară, la DigiSport, că nu ar vrea să întâlnească Manchester United în grupele Ligii Europa, el preferând echipe din Italia. El a adăugat că îl va achiziţiona pe Denis Alibec, dacă Astra va rata calificarea în grupe, subliniind că jucătorul va avea clauză pentru a nu consuma ţigări şi coca-cola.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























