Advertising
Advertising
Apelul disperat al fotbaliștilor de la Dinamo. “Ferească Dumnezeu să retrogradăm! Nu e de joacă”

Apelul disperat al fotbaliștilor de la Dinamo. “Ferească Dumnezeu să retrogradăm! Nu e de joacă”
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat12 apr. 2020, 13:04
Sursărealitateasportiva.net
Dinamo este într-o situație disperată! Ionuț Negoiță renunță la club, care mai are nevoie de 180.000 de euro pentru a obține licența de Liga 1.
Citește și
- 21:41Durere în sport: tânăr fotbalist de 21 de ani, în moarte cerebrală după ce s-a înecat
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
- 10:49Messi devine cel mai bun marcator din istoria Cupei Mondiale. Recordul lui Klose, doborât
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























