Advertising
Advertising
Focarul de Covid-19 de la Spitalul de Urgență din Ploiești se extinde la secția de neurologie. Zeci de cadre medicale, infectate

focarul de la Spitalul de Urgență din Ploiești se extinde
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 iul. 2020, 18:40
SursăRealitatea.net, Agerpres
Șase noi cazuri de Covid-19 au fost depistate la Spitalul Județean de Urgență din Ploiești. Numărul total al angajaților contaminați ajunge, astfel, la aproape 80.
Citește și
- 16:23Taxe mai mari de la 1 iulie. Noua majorare a salariului minim, anulată de impozitele pe muncă
- 15:36Ambasada Greciei vrea să liniștească turiștii în legătură cu peștele-iepure. Pericolul, mult exagerat
- 15:04Emil Boc interzice steagul și imnul Rusiei la o importantă competiție sportivă din Cluj
- 14:52Mâncăm tot mai scump, dar cât de sigură este mâncarea? Fructele și legumele cele mai pline de pesticide - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























