Advertising
Advertising
Soluţia pe care au găsit-o senatorii, pentru a mai putea fuma la Parlament

Soluţia pe care au găsit-o senatorii, pentru a mai putea fuma la Parlament
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 feb. 2016, 09:46
SursăREALITATEA TV
Senatorii caută un loc unde să-şi aprindă ţigara, din 16 martie. Aleşii au găsit, pentru moment, o terasă interioară, care ar putea deveni loc pentru fumat.
Citește și
- 12:48Planul lui Kovesi, BLOCAT de magistrații eleni
- 10:51Dosarul Ciucu. Denise Rifai și Odeta Nestor, interceptate privind o posibilă intervenție la Primărie - SURSE
- 10:10Liderii PNL, USR, UDMR, întâlnire de ultimă oră pentru formarea viitorului guvern
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























