Advertising
Advertising
Mesajul dur primit de Iohannis la început de an: "Dă banii înapoi!" Cine i l-a trimis

Mesajul dur primit de Iohannis la început de an: "Dă banii înapoi!" Cine i l-a trimis
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 ian. 2025, 18:54
SursăRealitatea PLUS
Mesaj devastator primit de Klaus Iohannis chiar la început de an. ”Dă banii înapoi!” a fost scris pe un bilet lipit pe gardul vilei de lux care îi va fi casă șefului statului după ce pleacă de la Palatul Cotroceni.
Citește și
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
- 07:52Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 22:06 Nicușor Dan: ”România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației”
- 21:27Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























