Advertising
Advertising
Mesajul dur primit de Iohannis la început de an: "Dă banii înapoi!" Cine i l-a trimis

Mesajul dur primit de Iohannis la început de an: "Dă banii înapoi!" Cine i l-a trimis
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 ian. 2025, 18:54
SursăRealitatea PLUS
Mesaj devastator primit de Klaus Iohannis chiar la început de an. ”Dă banii înapoi!” a fost scris pe un bilet lipit pe gardul vilei de lux care îi va fi casă șefului statului după ce pleacă de la Palatul Cotroceni.
Citește și
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
- 09:23Dezastrul lăsat în urmă de Ilie Bolojan lovește direct în pensionari: banii promiși întârzie de ani de zile
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























