Advertising
Advertising
Fără precedent. Liderii din Parlament vor folosi maşinile de serviciu, deşi sunt în vacanţă

Fără precedent. Liderii din Parlament vor folosi maşinile de serviciu, deşi sunt în vacanţă
Scris de Realitatea.NET Publicat: 2 iul. 2016, 17:04
Preşedinţii de comisii, liderii de grup şi membrii Biroului permanent ai Camerei Deputaţilor vor putea utiliza maşina de serviciu în perioda vacanţei parlamentare, potrivit unei hotărâri adoptate în şedinţa conducerii Camerei din data de 27 iulie, scrie Mediafax.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























