Scris deRealitatea.NET
Publicat6 oct. 2018, 14:37
Actualizat6 oct. 2018, 14:38
Dorin Cioabă, regele autointitulat al romilor, a votat alături de soție, la secția de votare 2, aflată în incinta Grădiniței Nr. 20. „Am venit cu gânduri pentru unitatea Familiei. Așa ca fiecare cetățean al României ne-am exprimat votul. Sperăm să fie de folos și vrem ca și noi romii să arătăm că suntem cetățeni ai țării vrem să ne conformăm cerințelor. Dacă am fost chemați la referendum am venit și ne-am extrimat dorința”, a declarat Cioabă după vot.
Citește și
- 14:02Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
- 13:46Lia Olguța Vasilescu, atac dur la Ilie Bolojan: „A mințit de fiecare dată. Este clar că nu vrea să plece de la Palatul Victoria”
- 13:24Bogdan Ivan, despre accidentul în care era cu copilul de 3 ani în mașină: „Efectiv nu l-am văzut. Eu am fost de vină”
- 13:00Marius Budăi acuză PNL și USR că țin România blocată: „Guvernare fără guvernare și răspundere fără răspundere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News



























