Advertising
Advertising
Bush, intimidat de întâlnirea cu Papa
1 dec. 2008, 12:00
Bush, intimidat de întâlnirea cu Papa
Potrivit Reuters, preşedintele Bush a declarat în această sâmbătă că s-a simţit intimidat în prezenţa Papei Benedict al XVI-lea, care l-a sfătuit pe liderul american să găsească o soluţie "de compromis" pentru soluţionarea conflictelor din ţările din Orientul Apropiat, precum Irakul. Citeşte toată ştirea
Citește și:
- 10:54 - Scandal uriaș: bătaie între Andreea Bostănică și surorile Beregoi
- 14:30 - Fosta solistă a trupei A.S.I.A., Alina Crișan, condamnată la închisoare cu suspendare
- 19:34 - Aristocrații, loviți de criză: „Ne gândim cum să ajutăm țara!”
- 14:30 - Romina Gingașu, victorie definitivă după denigrările România TV
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














