Advertising
Advertising
Angelina Jolie, în LACRIMI în Serbia

Angelina Jolie, în LACRIMI în Serbia
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 mar. 2014, 20:20
Angelina Jolie a plâns la Srebreniţa, în Bosnia, după ce a stat de vorbă cu victimele violurilor comise în timpul războiului din perioada 1992-1995.
Citește și
- 08:34Doliu uriaș la Hollywood! A murit Ann Blyth, actrița nominalizată la Oscar pentru rolul din "Mildred Pierce"
- 20:46Dan Negru, vacanță de lux cu Andra și Cătălin Măruță. Soția prezentatorului TV, apariție rară
- 20:31Cum arată Maria Dragomiroiu la 70 de ani în costum de baie. Secretul tinereții
- 19:37Prima reacție a lui Fulgy după ce a fost externat de la Obregia: „Mă adresez exact ca un lord!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























