Advertising
Advertising
DEFECȚIUNE la metrou. Mii de bucureșteni au rămas blocați în tunel

DEFECȚIUNE la metrou. Mii de bucureșteni au rămas blocați în tunel
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 apr. 2014, 14:36
Actualizat2 apr. 2014, 15:56
Mii de bucureșteni au rămas blocați, miercuri, în tunel, din cauza unei defecțiuni la metrou, în zona Unirii. Pe ruta Unirii - Timpuri Noi se circulă pe o singură direcție.
Citește și
- 07:53Anchetele dronelor de la Galați și Constanța bat pasul pe loc. Ucraina nu a transmis încă detalii despre incidentul din port
- 14:23Scandal la Spitalul Județean din Oradea, după moartea unui pacient: patru persoane au fost duse la Poliție, iar un medic ar fi fost amenințat - VIDEO
- 14:07Fetiță de 7 ani, înecată într-o piscină din București. Tragedia s-a produs la un ștrand cunoscut
- 13:33Traficant de droguri urmărit internațional, săltat de mascați din piscină la Bistrița - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























