Lifestyle· 1 min citire

I-a cerut Reginei Elisabeta a II-a să colonizeze SUA. Răspunsul suveranei britanice e fantastic

I-a cerut Reginei Elisabeta a II-a să colonizeze SUA. Răspunsul suveranei britanice e fantastic

I-a cerut Reginei Elisabeta a II-a să colonizeze SUA. Răspunsul suveranei britanice e fantastic

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 oct. 2015, 12:33

Un american i-a scris Reginei Marii Britanii, rugând-o ferm să reia controlul asupra Statelor Unite deoarece candidații la prezidențialele din 2016 nu se ridică la nivelul așteptărilor sale.

Vă implor, colonizați SUA”, sună rugămintea bărbatului, potrivit independent.co.uk. Scrisoarea, care era adresată Reginei Eliabeta a II-a și premierului David Cameron a fost trimsă la 16 septembrie.

”În numele poporului american, vă implor să ne luați înapoi. În mod evidnt, SUA nu are opțiuni la alegerile prezidențiale. Din nou, vă cer să faceț SUA o colonie a Marii Britanii”, și-a continuat bărbatul pledoaria.

Și cum la o așa rugăminte, suverana nu putea rămâne indiferentă, i-a răspuns.

”Am analizat cerințele dvs., și sperăm că veți înțelege, suntm siguri de acest lucru, faptul că Regina nu poate interveni în treburile altui stat suveran”, a fost răspunsul pe care l-a primit americanul din partea unui reprezentant al Reginei.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Lifestyle