Advertising
Advertising
A mâncat timp de jumătate de viaţă doar pizza. Ce riscă să păţească

A mâncat timp de jumătate de viaţă doar pizza. Ce riscă să păţească
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 ian. 2014, 16:42
Actualizat18 ian. 2014, 16:43
O tânără de 19 nu a mâncat nimic altceva în ultimii 8 ani, decât pizza Margherita. Sophie Ray din Ţara Galilor, Marea Britanie, a început să mănânce de la vârsta de 11 ani doar pizza cu brânză şi roşii.
Citește și
- 11:00Chiftele de varză, rețeta simplă și gustoasă pe care o poți pregăti acasă
- 08:33Ciorba oltenească de legume: rețeta tradițională care nu se demodează niciodată
- 20:26Cum să reduci temperatura din casă cu până la 4°C fără aer condiționat. Trucul simplu de la fereastră
- 19:57Prăjitură cu iaurt și vișine. Rețeta simplă și delicioasă, perfect echilibrat între dulce și acrișor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























