Advertising
Advertising
TRAGEDIA unui cuplu de români din Australia: şi-au pierdut fetiţa de 2 ani în cel mai GROAZNIC mod

TRAGEDIA unui cuplu de români din Australia: şi-au pierdut fetiţa de 2 ani în cel mai GROAZNIC mod
Scris de Realitatea.NET Publicat: 15 iun. 2014, 11:49
O fetiţă în vârstă de doi ani a unei familii de români din Australia a murit într-un accident produs în curtea casei din apropierea oraşului Perth, scrie presa australiană.
Citește și
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:09Sentință pe viață pentru autorul atacului soldat cu șase morți la târgul de Crăciun din Magdeburg
- 15:14Ucraina continuă să lovească în Rusia. Atac supra unei stații care alimentează cu combustibil Moscova
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























