Advertising
Advertising
Premierul spaniol a spus că nu există date că românii s-ar muta în Spania
Premierul spaniol a spus că nu există date că românii s-ar muta în Spania
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 dec. 2008, 12:00
SursăRealitatea TV
Citește și
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:30Putin ar putea pregăti un atac sub „steag fals”, avertizează Radosław Sikorski. Temeri pe flancul estic al NATO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























