Advertising
Advertising
Ministru italian: Nicio țară nu se află la adăpost. Am ridicat nivelul de alertă în urma atentatelor

Ministru italian: Nicio țară nu se află la adăpost. Am ridicat nivelul de alertă în urma atentatelor
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 iun. 2015, 23:42
Actualizat26 iun. 2015, 23:45
Ministrul italian de Interne, Angelino Alfano, a anunțat, vineri, că a fost ridicat nivelul de alertă, în Italia, după atentatele din Franța, Tunisia și Kuweit, subliniind faptul că "nicio țară nu se află la adăpost".
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























