Advertising
Advertising
Incendiul de la Chișinău. Guvernul Republicii Moldova mulțumește României pentru sprijinul acordat

Incendiul de la Chișinău. Guvernul Republicii Moldova mulțumește României pentru sprijinul acordat
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 ian. 2016, 18:25
Premierul interimar al Republicii Moldova, Gheorghe Brega, a transmis luni o scrisoare șefului guvernului de la București, Dacian Cioloș, în care își exprimă gratitudinea pentru ajutorul acordat de autoritățile române cetățenilor moldoveni răniți în incendiul produs la 9 ianuarie într-o cafenea din Chișinău.
Citește și
- 23:00Bilanț negru pentru cutremurul devastator din Venezuela: peste 1.400 de morți și 55.000 de dispăruți
- 19:21Cutremur puternic în Hindu Kush: seismul, resimțit în Afganistan și Pakistan
- 19:15Șoferii ruși au început să-și pună în rezervor „pastile” care reduc consumul de carburant
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























