Advertising
Advertising
După 500 de ani au deschis mormântul lui Iisus şi au îngheţat de frică: "Mi-au tremurat genunchii!"

După 500 de ani au deschis mormântul lui Iisus şi au îngheţat de frică: "Mi-au tremurat genunchii!"
Scris deRealitatea.NET
Publicat28 nov. 2016, 14:41
Actualizat28 nov. 2016, 15:09
Mormântul din interiorul Bisericii Sfântului Mormânt, locul unde se presupune că a fost îngropat Mântuitorul, aflat în Ierusalim, a fost deschis timp de 60 de ore pentru prima dată în ultimele cinci secole.
Citește și
- 10:27Încă o țară sub asediul cutremurului. Seism puternic în largul Japoniei, resimțit până la Tokyo
- 10:13Iranul impune condiții ferme: fără autorizație, nicio navă nu trece prin Ormuz
- 10:07Trump merge în Turcia pentru summitul NATO și invocă un singur motiv: respectul pentru Erdogan
- 10:01Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























