Advertising
Advertising
Fără economie la energie! Virgil Popescu: „Nu e cazul să reducem consumul cu 15%”

Fără economie la energie! Virgil Popescu: „Nu e cazul să reducem consumul cu 15%”
Scris deIulian Budusan
Publicat3 aug. 2022, 12:46
SursăRealitatea
Ministrul Energiei susține că, momentan, România nu este obligată să pună în aplicare indicațiile Uniunii Europene prin care statele membre sunt invitate să își diminueaze consumul energetic cu 15%.
Citește și
- 14:38Scandal uriaș pe creșterea ROBOR, băncile neagă acuzațiile
- 10:59Loto 6/49, Joker și Noroc, 21 iunie 2026: report de 6,4 milioane de euro. Când se publică rezultatele
- 10:55Gheorghe Piperea cere explicații privind finanțările fundațiilor politice din Europa: „Sumele sunt amețitoare”
- 10:34Majorare infimă a salariului minim în plin val de scumpiri. Angajatorii, loviți de taxe mai mari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























