Advertising
Advertising
Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina

Navă croazieră/ Arhivă foto
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 iun. 2026, 07:56
Cei 18 pasageri rezidenți în SUA care au călătorit pe nava de croazieră MV Hondius, implicată într-un focar de hantavirus, au părăsit Unitatea Națională de Carantină din Nebraska după finalizarea perioadei de monitorizare, a anunțat Centrul Medical al Universității din Nebraska.
Citește și
- 10:12Ungaria refuză să aplice Pactul UE privind Migrația: „Nu rezolvă problema, o instituționalizează”
- 09:33Trump nu se teme de o criză economică globală cauzată de conflictul cu Iranul: „Armele nucleare primează în fața depresiunii”
- 09:32A murit Clive Davis, omul care a creat staruri precum Whitney Houston, Santana sau Alicia Keys
- 09:17Prețul petrolului scade ușor pe fondul evoluțiilor privind strâmtoarea Ormuz și discuțiilor SUA-Iran: previziunile analiștilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























