Actual· 1 min citire

Un microbuz a luat foc în plină stradă în Capitală

Un microbuz a luat foc în plină stradă în Capitală

Un microbuz a luat foc în plină stradă în Capitală

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 nov. 2017, 15:45

Pompierii au intervenit vineri pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un microbuz de tip maxi taxi pe șoseaua Berceni.

"Nu sunt persoane rănite. Incendiul a fost stins", a anunțat Daniel Vasile, purtătorul de cuvânt al ISUBIF.

La fața locului intervin două autospeciale de stingere, o mașină de descarcerare și o ambulanță SMURD.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual