Advertising
Advertising
Toni Neacșu: "Bolojan și-a bătut joc de finanțele țării. România va pierde 231 de milioane de euro”

Toni Neacșu: "Bolojan și-a bătut joc de finanțele țării. România va pierde 231 de milioane de euro”
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 nov. 2025, 11:18
Actualizat26 nov. 2025, 11:40
SursăRealitatea PLUS
Atacuri dure la adresa lui Ilie Bolojan. Fostul judecător al Consiliului Superior al Magistraturii, Toni Neacșu, a transmis că România va pierde 231 de milioane de euro din cauza premierului. De asemenea, acesta a adăugat Ilie Bolojan vrea să găsească un vinovat pentru dezastrul din PNRR.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























