Actual· 1 min citire

România şi-a propus să reducă consumul de energie cu 4,5% până în 2010

România şi-a propus să reducă consumul de energie cu 4,5% până în 2010

Publicat1 dec. 2008, 12:00
SursăThe Money Channel

Guvernul şi-a propus să pună în aplicare mai multe programe pentru reducerea consumului de energie şi pentru creşterea eficienţei energetice şi vrea ca până în 2010 să reducă cu 4,5% consumul de energie, a declarat joi ministrul Economiei şi Finanţelor, Varujan Vosganian. Vosganian. Citeşte mai mult

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual