Advertising
Advertising
Români, duși să lucreze în condiții de sclavagism la o fermă din Spania - Escrocii le promiteau locuri de muncă bine plătite

Români, duși să lucreze în condiții de sclavagism la o fermă din Spania - Escrocii le promiteau locuri de muncă bine plătite
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 dec. 2022, 09:32
În timp ce austriecii se plâng că granițele Uniunii Europene nu sunt protejate cum trebuie și din acest motiv nu ne vor în Schengen, se întâmplă lucruri revoltătoare chiar în interiorul statelor membre Schengen. Mai mulți români au fost duși să lucreze în condiții de sclavagism la o fermă din Spania.
Citește și
- 21:33IQOS lansează „Studioul Curiozității” la Bucharest Design Festival
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























