Advertising
Advertising
Primul metrou BMW, lansat în Malaezia. Arată FANTASTIC şi este reciclabil

Primul metrou BMW, lansat în Malaezia. Arată FANTASTIC şi este reciclabil
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 apr. 2014, 09:20
După ce şi-au acoperit aproape total gama de maşini, lipsindu-le doar un VAN, cei de la BMW s-a apucat de garnituri pentru sistemul de metrou.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























