Advertising
Advertising
Perioada depunerii dosarelor pentru concursul de directori de școală s-a ÎNCHEIAT. Câți candidați s-au înscris pentru cele 8600 de posturi

Școală din România
Scris de Dana Bărăgan Publicat: 27 sept. 2021, 19:12
Puțin peste 9.200 de persoane s-au înscris la concursul de ocupare a posturilor de directori ai celor 8.652 de unități școlare din România, anunță Ministerul Educației, într-un comunicatd e presă. Ultima zi de înscrieri a fost duminică, 26 septembrie, urmând ca proba scrisă să aibă loc pe data de 15 octombrie.
Citește și
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
- 15:56Liderl PNL, atac la Bolojan: „Vrea să ne transforme în partidul unui singur om”
- 15:24Decizie radicală a Parlamentului polonez împotriva marilor companii petroliere. Taxă de 60% pe profiturile făcute în urma războiului din Iran
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























