Advertising
Advertising
OMS recomandă ca cei cu vârsta de peste 60 de ani să renunțe le călătorii în această perioadă

Omicron, noua tulpină Covid este mult mai contagioasă. Foto/Profimedia
Scris deIulian Budusan
Publicat30 nov. 2021, 22:34
SursăRealitatea
Persoanele expuse riscului de infectare cu coronavirus, între care cele peste 60 de ani, ar trebui să evite călătoriile, a recomandat marţi Organizaţia Mondială a Sănătăţii (OMS), după apariţia noii variante Omicron, relatează AFP.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 16:58Negocieri contracronometru la Cotroceni. Președintele Nicușor Dan presează partidele cu desemnarea premierului
- 16:41Cine este premierul propus de Ilie Bolojan și ce legături secrete are cu Berlinul
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























