Advertising
Advertising
Municipiul Bacău, realimentat cu apă potabilă după trei zile

Municipiul Bacău, realimentat cu apă potabilă după trei zile
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 ian. 2015, 13:14
Cei peste 180.000 de locuitori ai Bacăului beneficiază din nou, de marţi, de apă potabilă la robinete, după ce, de sâmbătă, furnizarea apei a fost oprită din cauza unei avarii la conducta care alimentează oraşul, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 16:58Negocieri contracronometru la Cotroceni. Președintele Nicușor Dan presează partidele cu desemnarea premierului
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























