Actual· 1 min citire

I s-a făcut rău de la dezinfectantul împotriva COVID-19

 I s-a făcut rău de la dezinfectantul împotriva COVID-19

I s-a făcut rău de la dezinfectantul împotriva COVID-19

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 mar. 2020, 21:20

Un incident neplăcut a avut loc la Primăria Pitești joi. Unei angajate i s-a făcut rău după ce în unitatea administrativă a fost dat cu dezinfectant împotriva coronavirusului.

Unei salariate i s-a făcut rău de la un dezinfectant împotriva COVID-19, în Primăria Piteşti. La fața locului au sosit imediat medicii și au transportat-o imediat la spital.

Funcţionara  se află acum în stare bună.

Citește continuarea pe realitateadearges.net.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual