Actual· 1 min citire

Gigi nu se dezminte! Autodenunț cu acte, făcut de Becali în direct la un post de televiziune

Becali, autodenunț în direct, la un post TV. Foto/Captură video

Becali, autodenunț în direct, la un post TV. Foto/Captură video

Publicat23 mar. 2025, 10:14
Actualizat23 mar. 2025, 10:15
SursăRealitatea PLUS

Gigi Becali a recunoscut că a plătit sute de mii de euro pentru a favoriza votul pentru AUR. Becali - se autodenunță afirmând că locul de deputat l-a costat 700 000 EUR.

În mod normal, o asemenea afirmație ar fi trebuit să provoace un tărăboi teribil, iar instituțiile statului măcar să verifice afirmațiile, numai că, nimeni nu mișcă nimic în România.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual