Actual· 1 min citire

Femeie găsită moartă într-un coteț, după ce a fost crunt bătută

Femeie găsită moartă într-un coteț, după ce a fost crunt bătută

Femeie găsită moartă într-un coteț, după ce a fost crunt bătută

Publicat28 feb. 2020, 16:49
Actualizat28 feb. 2020, 16:51

Crimă oribilă în județul Alba. O femeie a fost găsită fără viață într-un coteț.

O femeie din Cluj, data dispărută în urmă cu două săptămâni a fost găsită fără viață într-un coteț.

În urma cercetărilor efectuate de oamenii legii,  a fost identificat un bărbat în vârstă de 47 de ani, din județul Alba, bănuit de uciderea femeii.

Citește continuarea pe realitateadealba.net.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual