Advertising
Advertising
Pensionare lăsate fără bani și aur, printr-o metodă de înșelăciune care face mii de victime! Escrocii, căutați de poliție - Avertismentul autorităților

Bătrână - imagine cu notă sugestivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 iun. 2023, 13:42
Actualizat19 iun. 2023, 14:00
Noi fapte de înșelăciune prin metoda „accidentul” au fost înregistrate la Alba Iulia și Aiud. Potrivit IPJ Alba, în după amiaza zilei de 18 iunie, la Poliția Municipiului Alba Iulia și la Poliția Municipiului Aiud au fost semnalate două fapte de înșelăciune.
Citește și
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























