Advertising
Advertising
Diana Șoșoacă riscă să râmână pieton câteva luni, după ce a pierdut procesul cu Judecătoria Buftea

Diana Șoțoacă riscă să râmână pieton câteva luni
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 dec. 2024, 13:16
Actualizat7 dec. 2024, 13:20
Diana Șoșoacă a suferit o înfrângere în instanță, după ce Judecătoria Buftea i-a respins contestația împotriva amenzii și a suspendării permisului de conducere. Incidentul s-a petrecut pe un drum cu o limită de viteză de 40 km/h, unde a fost sancționată pentru conducerea cu 110 km/h. Decizia instanței, pronunțată pe 5 decembrie, nu este definitivă, ceea ce îi permite liderului S.O.S să facă apel la Tribunalul Ilfov. Contestația a fost depusă la sfârșitul lunii martie.
Citește și
- 21:33IQOS lansează „Studioul Curiozității” la Bucharest Design Festival
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























