Advertising
Advertising
Decese cauzate de temperaturile scăzute. Cum au murit două bătrâne

Decese cauzate de temperaturile scăzute. Cum au murit două bătrâne
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 ian. 2019, 14:33
Două batrane au murit din cauza hipotermiei. Una dintre acestea a fost găsită căzută pe marginea drumului, fiind acoperită cu un strat de zăpadă. A doua persoană decedată a intrat în hipotermie după ce a stat în locuința neîncălzită.
Citește și
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























