Actual· 1 min citire

Credeţi că propunerea lui Dragnea de a avea Guvern PSD-UNPR-ALDE, după parlamentare, este benefică?

Credeţi că propunerea lui Dragnea de a avea Guvern PSD-UNPR-ALDE, după parlamentare, este benefică?

Credeţi că propunerea lui Dragnea de a avea Guvern PSD-UNPR-ALDE, după parlamentare, este benefică?

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 mai 2016, 13:53

Realitatea.net vă invită să răspundeţi la întrebarea zilei.

Credeţi că propunerea lui Liviu Dragnea de a avea Guvern PSD-UNPR-ALDE, după parlamentare, este una benefică?

Aşteptăm răspunsurile dumneavoastră pe pagina noastră de facebook la secţiunea comentarii sau pe adresa martorocular@realitatea.net

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual