Advertising
Advertising
Bogdan Ivan l-a primit pe noul ambasador SUA la Bucureşti: Energie nucleară și securitate energetică în discuție

Bogdan Ivan l-a primit pe noul ambasador SUA la Bucureşti: Energie nucleară și securitate energetică în discuție
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 mar. 2026, 20:29
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a avut miercuri o întâlnire oficială cu noul ambasador al Statelor Unite în România, Darryl Nirenberg, discuția concentrându-se pe energie nucleară, Coridorul Vertical și consolidarea securității energetice.
Citește și
- 15:27Bărbat urmărit internațional, prins în București. Avea de executat peste 18 ani de închisoare
- 13:41Cristi a murit în Italia. Tânărul tătic și-a salvat fratele de la înec cu prețul vieții sale
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























