Advertising
Advertising
Bărbat de 63 de ani, la spital după ce fost bătut cu bestialitate și a abandonat pe câmp de zeci de indivizi cu ATV-uri

Bărbat de 63 de ani, la spital după ce fost bătut și abandonat pe câmp de zeci de indivizi cu ATV-uri/ Captură video
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 mai 2024, 12:29
Actualizat1 mai 2024, 12:32
SursăRealitatea PLUS
Caz ireal în județul Mehedinţi! Un bărbat de 63 de ani a ajuns pe patul de spital după ce fost bătut și abandonat pe câmp de zeci de indivizi. Motivul este la fel de halucinant ca și fapta agresorilor. Victima i-ar fi rugat să nu mai treacă cu ATV-urile pe terenul său. Poliţia a deschis acum un dosar penal pentru loviri şi alte violenţe. Atenție, urmează detalii cu un puternic impact emoțional!
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 10:26Atacurile cibernetice cu inteligență artificială, la doar câteva luni distanță. Avertismentul dur al specialiștilor
- 23:32Greșeala uriașă pe care o faci când pornești aerul condiționat în mașină. 5 trucuri să o răcești instant
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























