Advertising
Advertising
PSD ameninţă cu o contramanifestaţie. "Am depus actele la Primăria Capitalei"

PSD ameninţă cu o contramanifestaţie. "Am depus actele la Primăria Capitalei"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 feb. 2017, 13:57
PSD anunţă o contramanifestaţie, săptămâna următoare, în zona Palatului Cotrocei. Social-democraţii se întâlnesc astăzi să decidă ziua şi ora unui miting autorizat, iniţiat de liderii partidului, conform deputatului social-democrat Liviu Pleşoianu.
Citește și
- 09:00Acuzații dure în PNL-ul lui Bolojan: liberalii din Brașov ar fi fost monitorizați, iar delegația nu a mai ajuns la Congres: „A fost poliție politică!”
- 08:42Germania ia în calcul creșterea vârstei de pensionare la 70 de ani și înființarea unui fond public de investiții
- 08:37Ilie Bolojan nu exclude susținerea unui guvern minoritar PSD: „România poate fi guvernată și în această formulă”
- 07:21România „reformată” de Bolojan: peste 21.000 de firme închise și un val de dizolvări în 2026
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























