Advertising
Advertising
PSD ameninţă cu o contramanifestaţie. "Am depus actele la Primăria Capitalei"

PSD ameninţă cu o contramanifestaţie. "Am depus actele la Primăria Capitalei"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 feb. 2017, 13:57
PSD anunţă o contramanifestaţie, săptămâna următoare, în zona Palatului Cotrocei. Social-democraţii se întâlnesc astăzi să decidă ziua şi ora unui miting autorizat, iniţiat de liderii partidului, conform deputatului social-democrat Liviu Pleşoianu.
Citește și
- 10:14Ludovic Orban îl acuză pe Nicușor Dan de „trădare”: „Ce faci tu de un an de zile? Nu ai mișcat un deget împotriva lor”
- 09:37Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:30Ilie Bolojan ține cu dinții de guvernare: ce calcule se fac după Congresul PNL
- 09:20Crin Antonescu, atac duc la Bolojan: „Ni se livrează iluzia că e cel mai bun premier. Congresul a fost doar despre ruperea de PSD”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























