Advertising
Advertising
Povestea tulburătoare a unui sat din Banat. Unde au dispărut toţi locuitorii?

Povestea tulburătoare a unui sat din Banat. Unde au dispărut toţi locuitorii?
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 feb. 2017, 17:27
Actualizat16 feb. 2017, 17:52
„Câmpul cu Tei”, satul fantomă din Banat care, din secolul trecut, nu mai este locuit. Cele 61 de case abandonate din satul Lindenfeld sunt adevărate muzee în aer liber.
Citește și
- 19:47Bebeluș de 4 luni, salvat dintr-o maşină încuiată accidental în Alba Iulia. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit rapid
- 19:08Incendiu puternic la un transformator electric din Pucioasa. Zeci de persoane au fost evacuate, iar autoritățile au emis RO-Alert
- 18:38Protest la Opera Brașov. Managerul s-a baricadat în birou
- 18:26Polițist criminalist de 29 de ani, găsit fără viață în locuința sa. Colegii au dat alarma după ce nu s-a prezentat la serviciu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























