Advertising
Advertising
Gabriela Firea, în Gara de Nord, să împartă ciorbă caldă celor fără adăpost.Ce au mărturisit oamenii

Gabriela Firea, în Gara de Nord, să împartă ciorbă caldă celor fără adăpost.Ce au mărturisit oamenii
Scris de Realitatea.NET Publicat: 8 ian. 2017, 17:07
Primarul Capitalei, Gabriela Firea, şi primarul Sectorului 6, Gabriel Mutu, au împărţit în Gara de Nord mâncare caldă şi haine oamenilor fără adăpost! Gabriela Firea spune că a decis să vină personal să-i ajute pe cei care au refuzat să meargă în centrele sociale
Citește și
- 18:17Situație penibilă pentru Bolojan. Scaune goale când a vorbit
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:32Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:15Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























