Ultimele Stiri· 1 min citire

Un înalt diplomat străin la Bucureşti, dus de urgenţă la spital

Un înalt diplomat străin la Bucureşti, dus de urgenţă la spital

Un înalt diplomat străin la Bucureşti, dus de urgenţă la spital

Publicat16 mar. 2015, 16:05
Actualizat16 mar. 2015, 23:19

Ambasadorul Irlandei la Bucuresti, Gerard Corr, a avut nevoie de interventia unui echipaj de salvare SMURD, pe una din strazile Capitalei.

Se pare ca acestuia i s-a facut rau dupa ce a iesit dintr-un local din Bucuresti, anunta B1 Tv, citat de ziare.com.

Starea ambasadorului era una destul de grava, mai transmite televiziunea de stiri, care arata ca diplomatul a primit ingrijiri medicale la fata locului. Ambasadorul ar fi fost trasportat ulterior la Spitalul Elias.

Gerard Corr este ambasador al Irlandei la Bucuresti din luna septembrie 2013.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri