Advertising
Advertising
Piedone s-a supărat pe 3 șefi din Primăria sectorului 5: M-ați dezamăgit, m-ați păcălit, m-ați mințit!

Piedone s-a supărat pe 3 șefi din Primăria sectorului 5: M-ați dezamăgit, m-ați păcălit, m-ați mințit!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 feb. 2024, 20:00
Edilul sectorului 5, Cristian Popescu Piedone, s-a supărat rău pe directorii de la Infrastructură, Salubrizare și Poliție Locală din primărie. Motivul este legat de faptul că aceștia i-au prezentat 2 investiții ca fiind finalizate, dar Piedone a făcut o inspecție în teren și a constatat că lucrurile nu stau deloc așa.
Citește și
- 22:51Furtunile au făcut prăpăd în 10 județe din țară. IGSU: Un spital a rămas fără curent electric- FOTO
- 21:19Avertismentul unui miliardar la „Davosul conservatorilor”: ”Bogații devin mai bogați” -VIDEO
- 20:06Plafonarea prețurilor la alimente de bază în 2026: Lista completă a celor 17 produse cu adaos comercial blocat până la 31 decembrie
- 17:21Din inimă pentru Darius. Are nevoie de 20.000 de euro pentru operații
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























