Advertising
Advertising
Momente de panică pe A1: o mașină a luat foc în mers în zona Ilia. Au intervenit pompierii

Incendiu mașină A1
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 iun. 2026, 16:43
Incident gravă sâmbătă pe autostrada A1 Sebeș-Deva-Aradș, după ce o mașină a luat foc în mers în zona localității Ilia. La fața locului au intervenit de urgență pompierii.
Citește și
- 18:10Dunărea, sub media lunii iunie. Hidrologii anunță o tendință de scădere
- 17:49Canicula oprește camioanele de mare tonaj pe drumurile din zonele aflate sub Cod roșu: ce trebuie să știe șoferii
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:00Mii de oameni pe litoral în weekendul cu temperaturi de foc: plajele sunt pline
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























