Advertising
Advertising
Victor Ponta: Domnul Iohannis, cu aroganţa lui de baron, m-a certat ca stăpânul pe şerbul lui!

Victor Ponta: Domnul Iohannis, cu aroganţa lui de baron, m-a certat ca stăpânul pe şerbul lui!
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 oct. 2015, 00:04
Actualizat6 oct. 2015, 07:59
Victor Ponta s-a arătat deranjat de faptul că preşedintele Klaus Iohannis a declarat public că premierul nu va merge niciodată la Consiliul European. Şeful Guvernului a menţionat că preşedintele, "cu aroganţa lui de baron, l-a certat ca stăpânul pe şerbul lui", după ce el a spus că, în general, la Consilul European merg prim-miniştrii.
Citește și
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 12:34Tupeul lui Ilie Bolojan: vrea guvern minoritar PNL-USR-UDMR - SURSE
- 12:30Ciprian Ciucu află astăzi dacă scapă de controlul judiciar. Ce spune primarul Capitalei despre acuzațiile DNA
- 11:55Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























