Advertising
Advertising
TRAIAN BASESCU, despre motivul pentru care l-a sunat pe BUTE imediat după ce a pierdut meciul

TRAIAN BASESCU, despre motivul pentru care l-a sunat pe BUTE imediat după ce a pierdut meciul
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 ian. 2014, 17:09
TRAIAN BASESCU a dezvăluit, duminică, motivul pentru care a ales să îl sune pe pugilistul LUCIAN BUTE, după ce acesta a pierdut meciul cu Jean Pascal, la Montreal. Preşedintele TRAIAN BĂSESCU a răspuns, astfel, întrebării unui jurnalist, la finalul declaraţiei de presă de la plecarea în vizita oficială în Israel.
Citește și
- 10:26Orban, avertisment către Cotroceni: „Sub nicio formă Grindeanu premier”
- 09:59Alin Tișe, atac dur la Bolojan: „O performanță rară: să fii și la putere, și în opoziție, în același timp”
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:07Încep negocieri cruciale pentru desemnarea unui nou premier. Nicușor Dan, așteptat să ia decizia
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























