Advertising
Advertising
Sondaj pentru Primăria Capitalei - Firea pe primul loc. Pe ce loc este Nicușor Dan - INSOMAR

Patru din zece bucureșteni nu au de gând să voteze
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 mar. 2024, 18:50
Actualizat1 mar. 2024, 19:05
SursăRealitatea Plus
Gabriela Firea ar fi preferata bucureștenilor pentru funcția de primar general, dacă alegerile ar avea loc duminica viitoare, arată cel mai nou sondaj INSOMAR, prezentat de Realitatea Plus. Actualul edil general Nicușor Dan este pe locul 2, dar la o distanță semnificativă, în timp ce potențialul candidat liberal Sebastian Burduja se află pe al treilea loc.
Citește și
- 21:52George Simion trage un semnal de alarmă: „Peste 500 de oi vor fi ucise. Să vedem dacă ciobanii vor fi despăgubiți”
- 19:48Petre Roman critică închiderea Complexele Energetice de la Turceni și Rovinari: „A fost un atac asupra bazei energetice a României”
- 19:16Petre Roman, despre dronele ajunse în România și Bulgaria: „Sunt încercări provocatoare ale Rusiei de a intimida Europa”
- 14:53Atac dur la Bolojan după ieftinirea carburanților: „PSD a scris legea. Dumneavoastră ați scris discursul de după”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News





























