Regina Ana, la una dintre aniversările sale: Culmea nefericirii e atunci când pierzi ceva ce iubeşti

Regina Ana, la una dintre aniversările sale: Culmea nefericirii e atunci când pierzi ceva ce iubeşti
Regina Ana a fost o prezenţă discretă în spaţiul public, ea acordând un interviu Televiziunii Publice, în urmă cu câţicva ani. Regina îşi sărbătorea ziua de naştere, ca de obicei cu un tort de ciocolată, împodobit cu o lumânare: „Una e de ajuns, de acum. Nu ar avea loc toate”, spunea ea într-un material realizat cu câţiva ani în urmă de Casa Regală. „Folosim telefonul ca să ne facem urări. Am cinci fete, răspândite în toate colţurile lumii, şi nu ne putem vedea la fiecare aniversare. Aşa că luăm telefonul şi ne spunem « Happy birthday!». Aşa ne urăm mereu, în engleză”, anunţă Historia.ro.
Citește și
- 23:30Manda către Motreanu: „Nu vreți să plecați de la guvernare nici cu apă fiartă”
- 23:11Alexandru Rogobete, mesaj de forță pe Facebook: „Se negociază orgoliile unui singur om, nu proiecte sau viziuni pentru România”
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:28Daniel Zamfir, atac dur la Ilie Bolojan: "Vei ieșit rapid și urat din istorie, mincinosule!"
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























